Mazda
Car Star Praha s.r.o. Mazda Praha

Ohodnoťte naše služby

Profesionální vstřícný přístup. Rychlé opravy v záruce i s administrativou, výměna dílu na počkání ( když na to v jiném Mazda servisu chtějí dva dny ) . P.Rezler - člověk na svém místě, super komunikace, ochotný a vstřícný. Takto má vypadat zastoupení Mazdy 
              
Perfektní, rychlé, naprostá spokojenost. 
Rád se vrátím
              
Velmi děkuji p.Zelenemu za profesionalni pristup , ochotu a odborné jednání, co se týče mé nové Mazdy CX3. Absolutní spokojenost.
              
Profesionální přístup, odbornost, vstřícnost, milé jednání, to je to to, co můžete očekávát u tohoto dealera a od jednání pana Vojtěcha Vydry, na kterém je vidět, že svojí práci má opravdu rád. Car Star mohu jen doporučit. Díky za pomoc při výběru mé nové Mazdy 6.
              
Velká spokojenost a poděkování za vstřícnost 
              
Ochota, vstřícnost, rychlost servisu. To vše mne mile potěšilo při poslední návštěvě firmy. S pozdravem R.Hněvkovský
              
Rád bych tímto poděkoval společnosti Car Star Praha s.r.o. a to zejména p.Vydrovi za jeho profesionální a vstřícný přístup související s pořízením nové M6, .....ale i též za seriózní jednání související s výkupem mého původního vozu na protiúčet. Skutečně mohu potvrdit, že vše co bylo řečeno bylo zároveň i splněno. Jen tak dál a přeji všem ať se daří !!!
              
Byl jsem se informovat ohledně koupě auta .Chování pana Vojtěcha Vydry bylo naprosto neprofesionální.Auto už jsem si objednal u jiné společnosti.
              
Dobrý den pane Neuwirthe, 
omlouváme se, pokud na Vás jednání pana Vydry působilo neprofesionálně, 
jsem Vám k dispozici pro případné vysvětlení jeho postupu ve Vašem konkrétním případě. 
S pozdravem 
Ing. Pavel Cigánik
ředitel 
                  
Mazda je skvělé auto,Car Star Praha je skvělý dealer a servis.Kombinace těchto tří faktorů ve vás nechá opravdu pěkný zážitek. Je to hlavně o lidech a tady se sešla fajn parta
              
Proč na vašich stránkách uvádíte lži ? Jako třeba :
Zaměstnáváme tým zkušených techniků a mechaniků, kteří obhájili certifikaci Mazda a vyhráli evropskou soutěž nejlepších mechaniků a diagnostiků.
Toto Mazdě ČR nevadí ?

              
Dobrý den pane Galuška, 

v první řadě mi dovolte pochválit Vaši skvělou češtinu. 

V našem teamu máme tu čest zaměstnávat diagnostika pana Františka Kopeckého, který pro Mazdu pracuje jako mechanik/diagnostik již 23 let. Tento technik/diagnostik v roce 1998 zvítězil v evropském finále techniků/diagnostiků pořádaném Mazda Motor Europe v Bruselu - Mazda Maztech European Final 1998. 
Pokud budete mít zájem, rádi Vás s Františkem seznámíme a celou řadu jeho diplomů a certifikátu můžete vidět nad jeho pracovním stolem na dílně v Car Star Praha. 

S pozdravem 

Ing. Pavel Cigánik
ředitel společnosti 
                  
Chtěl bych poděkovat panu Vydrovi za dokonale profesionální přístup při mojí Mazdičky.Erudovanost,totální znalost vozů a luxusní přístup ke mě,jako zákazníkovi znamenají dvě věci.Moje příští auto bude zase mazda a budu jí kupovat v Car Staru!
              
Se sluzbami Car Star jsme s manzelem moc spokojeni. Vojtech byl naprosto uzasny, komunikace byla rycha a transparentni, vse probehlo prekvapive jednoduse a zakaznicka podpora byla absolutne nadstandartni a predevsim ocenuji ze nekonci nakupem, vim ze se na ne mohu kdykoliv obratit s jakymkoliv dotazem. Mame krasnou M6 a pro dalsi auto bych sla opet rovnou k nim. Rozhodne mohu jen doporucit!
              
Děkuji společnosti Car Star Praha za opravdu perfektní služby. Veškerá komunikace i následné předání vozu a sjednání pojištění bylo naprosto precizní a profesionální. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
              
Už jen to, že mi v Car Star Praha dali možnost řídit několik dalších let auto tak skvělé značky, jako je Mazda, mě činí blaženou.
Bonusem k mojí M3 HB 2,0i Attraction G120 Navi, Machine Gray byla přívětivost, rychlost, nevtíravý přístup, erudovanost a milá atmosféra. Car Star má svou Star v názvu oprávněně.
Díky, díky, díky a na viděnou za rok nebo po ujetí 20000 km - podle toho, co nastane dříve :-)
Zdraví vás spokojená Zuzana J.
              

Car Star Praha s.r.o. Mazda Praha

Českobrodská 45
19012 Praha 9
IČO: 05198305


Prodej: +420 702 053 569
E-mail: info@carstarpraha.cz
Servis: +420 281 040 083

PRODEJ


Tel:607 098 005

Tel:731 241 121

SERVIS


Tel:702 053 283

Tel:601 157 018