INFORMACE OHLEDNĚ OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Vážení zákazníci, na základě Usnesení Vlády ČR číslo 211 ze dne 14. 3. 2020 je v tuto chvíli pozastaven osobní prodej nových vozů.

I nadále však komunikují naši prodejci se zákazníky telefonicky nebo emailem, a jsou schopni zpracovávat poptávky a připravovat nabídky. Předání již objednaných vozů je možné po dohodě s prodejcem.

Všechny bližší informace o provozu našeho dealerství / servisu naleznete zde .

Děkujeme Vám za pochopení.

Mazda
Car Star Praha s.r.o. Mazda Praha

Ohodnoťte naše služby

Nemohu si na nic stěžovat, naprostá spokojenost jak s novým vozem, tak s přístupem prodejce. Jen tak dál! Díky
              
Děkuji prodejci Petrovi Matouškovi za ochotný a profesionální přístup. Na autě byla objevena závada, prodejce ihned nabídnul řešení vhodnou kompenzaci. Takto si představuji správný přístup k zákazníkovi.
              
100% přístup a jednání
              
Arogantní prodejce, zjevný nezájem o prodej a nabídky na nový vůz jsem se ani po měsíci nedočkal. Taktéž se řadím mezi zákazníky se špatnou zkušeností. 
              
u tohoto prodejce jsme si domluvily novou CX-30 s tím, že dáme protiúčtem stávající Mazdu 6. Vše se domluvilo, vyřídilo, připravilo, poslaly jsme doplatek. V den předání vozu, prodejce po 3 hodinách zjistil, že udělal chybu a nevšiml si, že na naši M6 není možný odpočet DPH, takže nám najednou nabídl výkupní cenu o 120 000 kč nižší !!! Tak jsme nakonec odjely bez nového vozu a se špatnou zkušeností
              
Do CarStar jezdím ráda, vždy vše proběhne k mé spokojenosti. Velmi přátelská atmosféra, vstřícný přístup personálu. 
              
Na doporučení od svého syna jsem navštívil společnost Car Star, Českobrodská 45. Skutečnost předčila mé očekávání v tom nejlepším smyslu slova. Po zkušenostech u jiného dealera Mazdy neskutečný obrat k lepšímu. Při příchodu po dohodnuté schůzce s p. Mgr. Zeleným tento okamžitě vstal ze svého místa a přišel mne uvítat. Veškeré jednání, korespondence i telefonáty probíhaly naprosto věcně. Termín dodání vozu byl dodržen na den přesně. Nikdy jsem neměl pocit, že bych prodejce svými telefonáty či maily obtěžoval. Doporučil jsem tuto společnost i své dceři, která si zde koupila CX-3 a její zkušenosti byly stejné jako moje. Vstřícnost, komunikativnost, příjemné vystupování, co se dohodlo, to platilo. Nemám jedinou negativní zkušenost. Děkuji za ukázkový prodej a předání vozu CX-5 p. Mgr. Zelenému. Věřím, že i servisní služby budou na stejné úrovni jako prodej vozů. Svou zkušenost s touto společností budu šířit ve svém okolí s naprosto čistým svědomím. Všem doporučuji!!
              
Byl jsem u firmy Car Star na druhé servisní prohlídce s Mazdou 3. Velice mile mně překvapilo zázemí firmy, jednání přijímacího technika p. Šmucra i dalších pracovníků, kteří mi vozidlo před 2,5 lety prodávali. Se servisní prohlídkou a dalšími službami jsem byl velice spokojen. Přeji zaměstnancům firmy hodně úspěchů. Budu se tam rád vracet.  
              
Perfektní služby na vysoké úrovni. Autorizovaný servis, který se nebojí i takové speciality, jakou je v dnešní době téměř 15 let stará Mazda RX-8, s níž si poradili na jedničku. Můžu jen doporučit!
              
Děkuji za rychlé a vstřícné jednání s vámi. Pravidelná servisní prohlídka proběhla k mé naprosté spokojenosti. I když jsem až z Frýdlantu v Čechách, nebudu váhat zajet se svým vozem opět k vám.
              
Rád bych tímto poděkoval p.Rezlerovi za vstřícný přístup, ochotu a profesionální jednání v souvislosti s montáží TZ na můj vůz M6 dne 22/3/18 a samozřejmě dík patří i technikům za dobře odvedenou práci.
              
Příjemné prostředí a přístup pana Jana Šmucra. Že mě někdo po servisu doprovodí k autu, v němž na mě čeká balená voda, klobouk dolů. Výměna čidla ABS, vše ok. Ale nevím proč to museli nakonec zkazit. Neobjednal jsem si výměnu rámečků RZ. A ne, nebyly prasklé. Auto jsem nové kupoval v SRN a chci ho tam zas prodat až tam budu kupovat nové. Proto jsem tam stále měl původní decentní rámečky s označením prodejny, aby to při prodeji nevypadalo, že jsem to koupil někde v AAA. Kdo se vás prosil, abyste mi na auto dali vaše reklamní rámečky s tragickou komediantskou grafikou!? Proč se nezeptáte, jestli je chci měnit? To děláte všem?! 
              
Dobrý den pane Kubeši,

mrzí nás, že jsme Vás připravili o Vaše oblíbené rámečky pod SPZ. Původní rámečky klientů měníme pouze v případě, že jsou staré, poškozené, nebo prezentují zaniklého či zahraničního prodejce či bazar. Rád Vám poskytnu kompenzaci Vaši újmy formou slevy na servisní práce nebo při nákupu ND či příslušenství Mazda. 
Jsem Vám k dispozici na kontaktech uvedených níže. 
S pozdravem
Ing Pavel Cigánik
ředitel
tel.: 731 241 121 
e-mail: pavel.ciganik@carstarpraha.cz
                  
2.3.2018 jsem zde byl na 2.garanční prohlídce mého vozu Mazda CX3, vše opět proběhlo na 100% . i když mám ve svém okolí více servisů Mazda, rád si udělám výlet do Car Star , protože vím, že zde je tým, který má úplně jiný přístup než ostatní servisy a každá návštěva zde mne o tom přesvědčuje. Opět velmi solidní jednání a domluva s vedoucím servisu p. Rezlerem 
              
Profesionální vstřícný přístup. Rychlé opravy v záruce i s administrativou, výměna dílu na počkání ( když na to v jiném Mazda servisu chtějí dva dny ) . P.Rezler - člověk na svém místě, super komunikace, ochotný a vstřícný. Takto má vypadat zastoupení Mazdy 
              
Perfektní, rychlé, naprostá spokojenost. 
Rád se vrátím
              
Velmi děkuji p.Zelenemu za profesionalni pristup , ochotu a odborné jednání, co se týče mé nové Mazdy CX3. Absolutní spokojenost.
              
Profesionální přístup, odbornost, vstřícnost, milé jednání, to je to to, co můžete očekávát u tohoto dealera a od jednání pana Vojtěcha Vydry, na kterém je vidět, že svojí práci má opravdu rád. Car Star mohu jen doporučit. Díky za pomoc při výběru mé nové Mazdy 6.
              
Velká spokojenost a poděkování za vstřícnost 
              
Ochota, vstřícnost, rychlost servisu. To vše mne mile potěšilo při poslední návštěvě firmy. S pozdravem R.Hněvkovský
              
Rád bych tímto poděkoval společnosti Car Star Praha s.r.o. a to zejména p.Vydrovi za jeho profesionální a vstřícný přístup související s pořízením nové M6, .....ale i též za seriózní jednání související s výkupem mého původního vozu na protiúčet. Skutečně mohu potvrdit, že vše co bylo řečeno bylo zároveň i splněno. Jen tak dál a přeji všem ať se daří !!!
              
Byl jsem se informovat ohledně koupě auta .Chování pana Vojtěcha Vydry bylo naprosto neprofesionální.Auto už jsem si objednal u jiné společnosti.
              
Dobrý den pane Neuwirthe, 
omlouváme se, pokud na Vás jednání pana Vydry působilo neprofesionálně, 
jsem Vám k dispozici pro případné vysvětlení jeho postupu ve Vašem konkrétním případě. 
S pozdravem 
Ing. Pavel Cigánik
ředitel 
                  
Mazda je skvělé auto,Car Star Praha je skvělý dealer a servis.Kombinace těchto tří faktorů ve vás nechá opravdu pěkný zážitek. Je to hlavně o lidech a tady se sešla fajn parta
              
Proč na vašich stránkách uvádíte lži ? Jako třeba :
Zaměstnáváme tým zkušených techniků a mechaniků, kteří obhájili certifikaci Mazda a vyhráli evropskou soutěž nejlepších mechaniků a diagnostiků.
Toto Mazdě ČR nevadí ?

              
Dobrý den pane Galuška, 

v první řadě mi dovolte pochválit Vaši skvělou češtinu. 

V našem teamu máme tu čest zaměstnávat diagnostika pana Františka Kopeckého, který pro Mazdu pracuje jako mechanik/diagnostik již 23 let. Tento technik/diagnostik v roce 1998 zvítězil v evropském finále techniků/diagnostiků pořádaném Mazda Motor Europe v Bruselu - Mazda Maztech European Final 1998. 
Pokud budete mít zájem, rádi Vás s Františkem seznámíme a celou řadu jeho diplomů a certifikátu můžete vidět nad jeho pracovním stolem na dílně v Car Star Praha. 

S pozdravem 

Ing. Pavel Cigánik
ředitel společnosti 
                  
Chtěl bych poděkovat panu Vydrovi za dokonale profesionální přístup při mojí Mazdičky.Erudovanost,totální znalost vozů a luxusní přístup ke mě,jako zákazníkovi znamenají dvě věci.Moje příští auto bude zase mazda a budu jí kupovat v Car Staru!
              
Se sluzbami Car Star jsme s manzelem moc spokojeni. Vojtech byl naprosto uzasny, komunikace byla rycha a transparentni, vse probehlo prekvapive jednoduse a zakaznicka podpora byla absolutne nadstandartni a predevsim ocenuji ze nekonci nakupem, vim ze se na ne mohu kdykoliv obratit s jakymkoliv dotazem. Mame krasnou M6 a pro dalsi auto bych sla opet rovnou k nim. Rozhodne mohu jen doporucit!
              
Děkuji společnosti Car Star Praha za opravdu perfektní služby. Veškerá komunikace i následné předání vozu a sjednání pojištění bylo naprosto precizní a profesionální. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
              
Už jen to, že mi v Car Star Praha dali možnost řídit několik dalších let auto tak skvělé značky, jako je Mazda, mě činí blaženou.
Bonusem k mojí M3 HB 2,0i Attraction G120 Navi, Machine Gray byla přívětivost, rychlost, nevtíravý přístup, erudovanost a milá atmosféra. Car Star má svou Star v názvu oprávněně.
Díky, díky, díky a na viděnou za rok nebo po ujetí 20000 km - podle toho, co nastane dříve :-)
Zdraví vás spokojená Zuzana J.
              

Car Star Praha s.r.o. Mazda Praha

Českobrodská 45
19012 Praha 9
IČO: 05198305

Prodej
  +420 737 081 783
E-mail: info@carstarpraha.cz

Servis
  +420 281 040 083

PRODEJ


Tel:730 592 149

Tel:737 081 783

Tel:731 237 374

SERVIS


Tel:736 613 764

Tel:732 720 982

Tel:736 503 728